Podstawowe zasady otrzymania dostępu do Akademii

Płatność subskrypcyjna - miesięczna

 • Dostęp do materiałów

  Wybierając opcję subskrypcyjną - miesieczną płatności za Akademię, wszystkie materiały dostępne na platformie otrzymujesz od razu po zakupie. Zostaną przypisane do Twojego konta oraz wszystkie materiały zgodne z nowym harmonogramem (programem szkoleń) w okresie trwania subskrypcji i aktywnego dokonywania płatności.

 • Opcje płatności

  Jeśli chcesz dołączyć w opcji płatności miesięcznej, musisz wybrać odpowiedni produkt i podczas zakupu dołączyć swoją kartę, z której będzie pobierana automatycznie comiesięczna subskrypcja. Nie ma możliwości płatności miesięcznej przelewem. Obsługa płatności odbywa się przy pomocy systemu Stripe.

 • Rezygnacja z subskrypcji

  W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji, anulując ją w Panelu Klienta -> Moje konto -> Dane do płatności. Możesz dokonać rezygnacji bez podania przyczyny. Po dokonaniu rezygnacji stracisz dostęp do materiałów i szkoleń oraz nie będziesz mogła wziąć udziały w nowych elementach Akademii.

Akademia w opcji subskrypcyjnej

Możesz wybrać opcję dostępu do Akademii lub dostępu z comiesięczną 90-minutową konsultacją online.

Dostęp do Akademii w opcji płatności rocznej

Dzieki wykupieniu dostępu do Akademii na rok z góry otrzymujesz 12 miesięcy dostępu do Akademii w cenie 10 oraz dodatkowow jednogodzinną konsultacje strategiczną do wykorzystania przez rok.

 • Dostęp do materiałów

  Dostęp do wszystkich materiałów na platformie otrzymujesz natychmiast po zakupie. Przez cały rok otrzymujesz również nowe materiały zgodnie z harmonogramem (programem na cały rok). Twój dostęp do materiałów wygasa po roku. Możesz przedłużyć dostęp do Akademii.

 • Płatność

  Płatność za Akademię możesz dokonać przy pomocy szybkich płatności Stripe lub przez płatność na konto. Jeśli wybierzesz płatność na konto, materiały zostaną udostępnione po otrzymaniu Twojej płatności. Możesz zrezygnować z zakupu Akademii do 14 dni po jej zakupie.

 • Bonus

  Dołączając do Akademii w opcji rocznej, zyskujesz najlepszą cenę (12 miesięcy w cenie 10 miesięcy) oraz bonusową konsultację godzinną. Termin konsultacji ustalasz ze mną indywidualnie w zależności od potrzeb, ważność realizacji konsultacji to 365 dni.

Faktura

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za zakup Akademii, daj mi znać chwilę po zakupie.

 • Na zakup Akademii wystawiam FV 23% VAT

 • Jeśli nie podasz takiej informacji Twój zakup zostanie zaksięgowany paragonem.

 • Możesz dokonać korekty faktury pisząc na adres kontakt@liliannatrojanowska.pl

 • Dane do płatności: SKUTECZNE MEDIA sp. z o.o. ul. Eustachiewicza 3 24-100 Puławy nr konta 52 1600 1462 1743 0541 8000 0001