Program Mentoringowy + Akademia

Program mentoringowy

Program mentoringowy ma formę pakietu konsultacji, których celem jest opracowanie i wdrożenie indywidualnego planu rozwoju dla Ciebie i Twojej marki online.

Jest to opcja dla osób, które chcą intensywnie rozwijać swoją markę z pomocą eksperta marketingu online, z którym na bieżąco mogą konsultować efekty i kolejne kroki. Praca jeden na jeden skupia się konkretnie na Tobie, Twoich potrzebach, produktach, niszy, do której kierujesz swoje usługi i celach, jakie chcesz osiągnąć. W ten sposób uwzględniamy pracę nad nowymi elementami lub tymi, które wymagają poprawy, jak również wspieramy rozwój najsilniejszych stron Twojej działalności. Spotkania w pakiecie mentoringowym odbywają się co 2 tygodnie w uzgodnionym wspólnie terminie. Każde spotkanie obejmuje 90-minutową indywidualną konsultację.

Instruktor

Lilianna Trojanowska

Ekspert Marketingu Online

Jestem autorką kursów online z zakresu budowania wizerunku marki w mediach społecznościowych. Mentorką przedsiębiorczych kobiet w Klubie Kobiecej Marki Online. CEO agencji kreatywnej gdzie pracuję nad wizerunkiem marek każdego dnia. Moje szkolenia to nie tylko wiedza, ale i praktyka w codziennym budowaniu biznesu. Aktualnie szkolą się ze mną setki kursantek w moich programach online. W 2021 roku wzięło udział w moich webinarach i szkoleniach udział ponad 21 tysięcy osób z 11 krajów.

Zakres działań, które możemy ułożyć w indywidualny plan rozwoju Twojej marki:

  • Strategia biznesu – opracowanie planu na start, przemyślanej strategii działania, wprowadzenie przemyślanego marketingu w produkt.

  • Opracowanie produktów, wykorzystanie prostych narzędzi do badania rynku, określenie potrzeb i cech grupy docelowej, by stworzone produkty i komunikacja były odpowiednie i rozwiązywały jej problemy. Głęboka analiza potrzeb grupy docelowej jest sekretem produktów, które odnoszą sukces.

  • Opracowanie misji, wartości i brand story Twojej marki. Skuteczny storytelling to uczynienie z Twojego klienta bohatera Twojej marki. Opowieść Twojej marki może stać się podstawą do trafnej komunikacji między Tobą a społecznością, którą budujesz.

  • Wspólny audyt strategii marki i mediów społecznościowych. Jeśli już działasz na rynku od jakiegoś czasu, posiadasz produkty, które chcesz zacząć strategicznie promować, audyt jest skutecznym narzędziem określenia, w jakim miejscu się znajdujesz, co jest wprowadzone właściwie, a jakie elementy są warte poprawy.

  • Produkty, takie jak kursy online, e-booki, kolekcje w sklepach internetowych wymagają poukładania i zaplanowania, opracowania treści sprzedażowych i kampanii promocyjnych, odpowiedniej strategii cen. Tego typu kwestie są bardzo indywidualne, dlatego konsultacje jeden na jeden do najlepsza metoda współpracy.

  • Plan treści na 90 dni, które będą promować i prowadzić społeczność do zakupu konkretnych ofert i usług. Treści są wykorzystywane i ułożone w spójną całość na platformach Instagram, Pinterest, Facebook, YouTube. Plan ten zakłada, że masz stać się Twórcą, którego treści są angażujące i aktualne.

  • Wdrożenie email marketingu, odpowiednich automatyzacji, pomysłów na content i techniczne

  • Opracowanie kampanii reklamowej konkretnych produktów takich jak kursy online, e-booki, książki, warsztaty, kolekcje modowe, treningi on-line.

Dołącz do programu

Rusz z miejsca i w strategiczny sposób rozwiń swoją markę.